O firmie

Wieloletnie doświadczenie oraz wykonane kilkadziesiąt budynków mieszkalnych w technologii kanadyjskiej, wraz ze stałym zdobywaniem umiejętności na temat najnowocześniejszych technologii związanych z budownictwem drewnianym. 

Budujemy trwałe i ciepłe domy z drewna w technologii kanadyjskiej (konstrukcja szkieletowa), najczęściej na terenie takich województw, jak Świętokrzyskie, Małopolskie, Łódzkie, Podkarpackie, Lubelskie oraz Mazowieckie. Przeważnie nasz zakres działalności to cała południowa Polska jednak najwięcej w rejonie województwa Świętokrzyskiego.

Naszą wiedzę podnosimy poprzez udział w kursach organizowanych przez stowarzyszenia budowlane oraz organizacje techniczne, bierzemy też udział w wielu wydarzeniach organizowanych przez producentów materiałów, dodatkowo stale pogłębiamy wiedzę na podstawie dostępnej branżowej literatury i prasy.

Tworzymy domy całoroczne w różnych standardach, począwszy od fundamentów, aż do stanu deweloperskiego  lub „pod klucz”.
Budowę każdego z domów zawsze poprzedzamy wnikliwą analizą kosztów i projektu, wspólnie z klientem starając się wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Domy drewniane szkieletowe (domy kanadyjskie), jest to znany od pokoleń i sprawdzony sposób budowy domów mieszkalnych. W domach szkieletowych mieszka większość Amerykanów, Kanadyjczyków i Skandynawów, obecnie również coraz więcej Polaków.

Nasze domy to doskonała propozycja dla zwolenników wysokiej jakości, osób nastawionych na oszczędność energii oraz krótki okres cyklu inwestycyjnego (czas trwania budowy domu szkieletowego może wynieść około 3-4 miesiące). Mamy świadomość tego, jak ważna jest satysfakcja z inwestycji oraz zadowolenie z dalszego użytkowania.