O firmie

Szukasz firmy, która zbuduje Twój wymarzony dom z drewna w technologii szkieletowej? Nasza firma specjalizuje się w budowie nowoczesnych domów z drewna, które łączą w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie drewnianym oraz wykonaliśmy kilkadziesiąt budynków mieszkalnych w technologii kanadyjskiej. Stale poszerzamy naszą wiedzę o najnowsze technologie związane z budową drewnianą.

Budujemy nowoczesne, trwałe oraz bardzo energooszczędne domy z drewna w technologii kanadyjskiej (konstrukcja szkieletowa) na terenie województw takich jak: Świętokrzyskie, Małopolskie, Łódzkie, Podkarpackie, Lubelskie oraz Mazowieckie. Nasza firma działa głównie na południu Polski, w szczególności w rejonie województwa Świętokrzyskiego.

Naszą wiedzę podnosimy poprzez udział w kursach organizowanych przez stowarzyszenia budowlane oraz organizacje techniczne, bierzemy też udział w wielu wydarzeniach organizowanych przez producentów materiałów, dodatkowo stale pogłębiamy wiedzę na podstawie dostępnej branżowej literatury i prasy.

Tworzymy domy całoroczne w różnych standardach – od stanu surowego do stanu deweloperskiego lub „pod klucz”. Każdą budowę poprzedzamy wnikliwą analizą kosztów oraz projektu, aby wraz z klientem wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Domy drewniane szkieletowe, zwane także domami kanadyjskimi, to znany od pokoleń i sprawdzony sposób budowy domów mieszkalnych. W takich domach mieszka większość Amerykanów, Kanadyjczyków oraz Skandynawów, a obecnie coraz więcej Polaków.

Nasze domy są doskonałą propozycją dla zwolenników wysokiej jakości oraz osób nastawionych na oszczędność energii. Czas trwania budowy domu szkieletowego wynosi zazwyczaj około 3-4 miesięcy, co pozwala na krótszy okres cyklu inwestycyjnego. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest satysfakcja z inwestycji oraz zadowolenie z dalszego użytkowania naszych domów.